Fitstar Kanal Nazonu

Vahşi Kanal Sistemi

ABOX MS 

Umumi havuzlar için dizayn edilmişlerdir. Her modelin üç değişik donanımı mevcuttur.

 

Standart donanım

UV Yoğunluk göstergesi

Soft star ve dimmer

Sıcaklık göstergesi

Kayıt çıkışı

Uzaktan kumanda girişi

Konfor donanım

UV Yoğunluk göstergesi

Soft star ve dimmer

Sıcaklık göstergesi

Kayıt çıkışı

Debi (doz) denetimi

Sıcaklığa bağlı UV lambasının on/off durumu

 

Yıkamalı donanım

UV Yoğunluk göstergesi

Soft star ve dimmer

Sıcaklık göstergesi

Kayıt çıkışı

Debi (doz) denetimi

Sıcaklığa bağlı UV lambasının on/off durumu

Otomatik yıkama sistemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FitStar Kanal Nozulu

Yüzme kanallarında su akışını hızlandırmak amaçlı imal edilmiş bronz gövdeli özel nozullardır. Pompadan gelen suyu hava ile karıştırarak 30°açı ile kanala püskürtür. Vahşi kanalda (veya yüzme kanalında) istenilen akış hızına göre nozul mıktarı seçilir. Nozulun çalışma değerleri aşağıda verilmiştir.

 Basınç         Debi
0,6 bar        42,0 m³/h
0,8 bar        48,7 m³/h
1,0 bar        54,3 m³/h
1,2 bar        57,2 m³/h
1,4 bar        60,8 m³/h
1,8 bar        64,1 m³/h
2,0 bar        69,8 m³/h

Nozulun havuz duvarında montaj şekline göre kullanılacak  90° ve 60° açılı iki ayrı özel dirseği bulunmaktadır. Daha fazla detay için sağ üst köşedeki download bölümünden FitStar Kanal Nozul'un kullanım kılavuzuna bakınız.  

Ürünler :

H878 0000   FitStar Kanal Nozulu
H878 2250   FitStar Bağlantı Dirseği 90°
H878 2350   FitStar Bağlantı Dirseği 60°
H878 0450   FitStar Çekvalf 3/4"

 

 

MS 2

MS 3

MS 5

MS 8

MS 10

Filtre kapasitesi

42 m³/h

131 m³/h

247 m³/h

481 m³/h

742 m³/h

UV-Lamba gücü

2 kW

3 kW

5 kW

8 kW

10 kW

Bağlantı

DN 65/80

DN 150

DN 200

DN 250

DN 300

Çalışma sıcaklığı

2 - 55°C

Çalışma basıncı

max. 2,5 bar

UV- Lamba ömrü takribi

3.500 h

UV-Lamba kontrolü

UV-Monitör & sensör

 


 

Vahşi Kanal Sistemi olarak bilinen yapı havuz hava nozulu ile istenilen açıda ve şiddette su fışkırılmamasıdır. Yüzme havuzlarına renk ve hafif dalga katan bir eğlence ve süs yapısıdır. Yüzme Havuzları Her şeyin farklı çeşitleri olduğu gibi yüzme havuzlarının da farklı çeşitleri vardır. Tasarımları, boyutları, şekilleri olarak değişiklik gösterir. Havuzları yaptırmak isteyenlerin zevkleri, kullanım alanları ve bütçesine göre havuz tasarımlarında değişiklik gösterilebilir. Havuz çeşitleri belirlemede birçok farklılıklar olmasına da havuz çeşitlerini genel başlıklarda toparlayabiliriz.

Villa Havuzları Genellikle bitkilerle süslü bahçelerde ya da teraslarda tercih edilen bu model genelde dikdörtgen dizayn edilir. Aile havuzu olarak bilinen bu modelin derinliği ve ebattı kullanım alanına göre ayarlanabilir.

Lineer Havuz Gömme havuz olaraktan bilinen bu havuzun altı lineer ile kaplanır. Ve yüzeyle sıfır bir görüntü oluşturur. Genellikle virgül şeklinde tercih edilir.

Kapalı Havuz Kapalı havuzlar genelde basit geometrik şekillerde olur ve etrafı 4 duvar ile çevrilirmiştir. Bütçeye göre tavan kapama sistemleri tercih edilebilir. Sıcak ve soğuktan etkilenmek istemeyenlerin tercih ettiği diğer havuzlara göre bakımı kolay bir havuzdur. Kullanım alanı önemi bu havuzda belli olur. Eğer düzgün bir alanınız yok ise kapalı havuzunuz süs havuzuna dönüşebilir.

Sonsuz Havuz Havuz kenarı olmayan ve sonsuzluk görüntü olur. Yapılacak alan ve bütçe önemlidir. Mimarı eseri olarak bahsedilebilir. Özellikle teraslar için uygundur.

Havuz Çeşitleri ve Vahşi Kanal

Hemen hemen her havuz sistemine eklenebilen bu sistem havuzlarına hava pompalayarak suya hareket katmaktadır. Bu sayede hem hafif akıntı hem de güzel bir görüntü ortaya çıkar. Vahşi kanal sistemi çeşitlik gösterebilir. İstediğiniz ayarda havuzuna havuz nozolu ekletebilirsin. Vahşi Kanal Sistemi havuza eklenirken suyu 90 derece 60 derece ve 30 derece olmak üzere 3 farklı açıtla püskürtecek şekilde ayarlanır. Suyun akışı, basıncı ayarlanabilir. Havuzun alt kısmında su püskürtme sağlayarak suyu bir debi kazandırır. Otellerden sonra ev sistemlerinde çok tercih edilmeye başlanmıştır. Ufak aparatlar sağlanan bu sistem uygun ve ulaşılabilir fiyatlıdır. Eğer sizde vahşi kanal sistemi istiyorsanız bir telefon yeter.

Fotoğraf Galerisi

Yukarı