Havuz Otomasyon

Havuz Otomasyon Sistemi

Yorucu bir günün ardından havuzunuzda stres atıp rahatlamak istediğinizde suyun pH değeri, ısı dengesi gibi kafanıza takılan onca şeyi bir kenara atıp yalnızca keyif çatmak isteyenler için pratik kullanımı ile Havuz Otomasyon Sistemi, Senkron Havuz ayrıcalığı ile kullanımınıza hazır. Yorulmayacaksın, artık endişe duymayacaksınız. Siz yalnızca arkanıza yaslanıp Havuz Otomasyon Sistemi’nin sizin için bunca şeyi yapmasının tadını çıkaracaksınız.

Havuz Otomasyon Sistemi Nedir?

Havuzunuzu hiç durmadan kontrol eden, beklenmedik durumlarda size haber veren uzaktan kumanda fırsatı ile rahatça kullanabileceğiniz bir sistemdir. Havuz sahipleri için akıl almaz kolaylıklar sağlayan bu sistem havuz güvenliği için olmazsa olmazlardan biridir. Çünkü değişen pH değeri sizde alerjik sonuçlara sebep olabilirken, suyun temizlik kontrolünü gözden kaçırmanız hiç istenmeyen sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Ama endişelenmeyin! Artık Havuz Otomasyon sistemleri sizin için hepsinin en iyisini yapacak. Havuz Otomasyon Sistemimizin daha konforlu bir havuz deneyimi yaşamanız için saymakla bitmeyecek kadar fazla faydası vardır.

Havuz Otomasyon Sisteminin faydaları

• Suyun sıcaklığını kontrol altında tutar.

• Suyun pH değerini denetler.

• Havuzundaki klor seviyesini dengede tutar

• Ses sistemi ve havuz ışıklarınızı sizin yerinize çalıştırır.

• Sizin için zamandan tasarruf sağlar.

• Onaylanmış güvenilirliği ile stresinizi azaltır.

• Tüm acil durumlarda sizi uyarır.

• Enerji ve su tasarrufu yapar.

•Kimyasal atıkları azaltır.

Hiç yorulmadan havuzunuzun ph ölçümünü, ısı dengesini, pompayı, su seviyesini kontrol etmek istemez miydiniz? Havuz otomasyon sistemimiz tam da size göre. Acil durumlarda size haber veren ve bunun dışında daima havuzun olağan değerlerini koruyan Havuz otomasyon sistemimize internet sitemiz üzerinden hızlı ve güvenilir alışveriş seçeneği ile hemen şimdi ulaşabilirsiniz. Çalışarak geçirdiğiniz bir haftanın sonunda tüm yorgunluğunuzu bahçenizdeki havuzunuza girerek atmak isteyeceğinizde suyun sıcaklığının arzu ettiğinizden daha düşük olması ya da fazlaca klor kokması havuz keyfinizi artık baltalamayacak. Onun yerine Senkron Havuz farklı ile tedarik edeceğiniz Havuz Otomasyon Sistemi sizin yerinize her şeyi yapacak. Hem de uzaktan kumanda etme fırsatı da konforunuzu kat be kat artıracak etmenlerden yalnızca biri. En sağlıklı ve konforlu havuz deneyimlerinden biri için, Senkron Havuz’u seçin.

Yukarı