Havuz Pompaları

 • Maxi pompa

  Maxi pompa

  Ön filtre ile Colorado Pompası Santrifüj Yüksek Akış Plastik 3000 rpm. Pompaları , düşük basınçta yüksek akışı için...

 • Iris serisi

  Iris serisi

  Tek kademeli, kendinden emişli, ön filtreli santrifüj havuz pompasıdır. İmal malzemeleri : Pompa gövdesi ve ayağı...

 • Silen serisi

  Silen serisi

  SILEN serisi Tek kademeli, kendinden emişli, ön filtreli santrifüj havuz pompasıdır.  İmal malzemeleri : Pompa gövd...

 • Silen2 serisi

  Silen2 serisi

  SILEN2 serisi Tek kademeli, kendinden emişli, ön filtreli santrifüj havuz pompasıdır. İmal malzemeleri : Pompa gö...

Havuz Pompaları

Havuzlar he ralanda kullanıma açık büyük veya küçük alanlardır. Bu havuzların içerisinde bulunan su genellikle, havuzun içerisinde olan sular genellikle bekletilmeden boşaltılması ve bu suyun tekrar doldurulması gerekmektedir. Böylelikle havuz içerisindeki su devir daim ederek su temizlenmiş olmaktadır. Bu sistemi havuzların içerisinde bulunan havuz pompaları sağlamaktadır. Bu pompalar sayesinde havuz içerisinde sürekli temizlik sağlanmış olur. Pompa sistemi özel olarak kullanılan bir sistemdir. Herkes tarafından özel üretim yapılan pompa firmaları tercih edilmektedir.

Havuz Pompaları ve Çeşitleri

• Çok sayıda rağbet gören havuz pompaları genellikle her sektörde kullanılmaktadır. Bu pompaların çeşitleri bulunmaktadır.

• Bu sistemler istenilen ölçüde ve boyutlarda bulunmaktadır. Pompa sistemleri özel korozyondan, aşınmadan ve dış etmenlerden kolaylıkla etkilenmeyen sistemlerdir.

• Havuz içerisinde su değişmesini sağlayan bu sistem, havuzun sürekli olarak temiz kalmasını ve suların yenilenmesini sağlar.

• Motor sistemleri çalışırken çevreye zarar vermezler, özellikle sessiz bir çalışma gösterirler.

Havuz Pompaları havuz içinde düzgün şekilde suyu dağıtır ve boşaltırlar, bu sistem kolay çalışabilir yapıya sahiptir. Ve herkes tarafından çok fazla tercih edilen bir sistemdir.

• Süs havuzları ve yüzme havuzlarında bu sistem sıklıkla kullanılmaktadır. Havuzlar zamanla kir, kum, toprak, yaprak veya uçuşan böcekler ile dolabilir, kirlenebilir. Havuzlarda özellikle insanların kullanıldığı çeşit olan havuzlarda, insan sağlığına tehdit unsuru olan mantar veya benzeri hastalıklar Havuz Pompaları sayesinde en aza indirgenir ve böylelikle havuz içerisinde meydana gelen şeyler temizlenmiş olmaktadır.

• Bu pompalar aynı zamanda suyun içindeki kirli olan ve kötü maddeleri ayrıştırmaya yardımcı olmaktadırlar. Böylelikle hem havuz temizlenmiş olur, ayrıca kullanılan su temizlenmiş olmaktadır. Yosun ve benzer havuz içinde meydana gelebilecek olan kirli maddeleri havuz pompaları sayesinde temizleyebilirsiniz

• Bu pompaların çok sayıda ve farklı modellerde çeşitleri bulunmaktadır.

Havuz Pompaları Fiyatları

Piyasada sürekli olarak tercih edilen bu sistemler havuz alanlarında sürekli olarak kullanım sağlanmaktadırlar. Bu yüzden müşteriye istenilen ölçüde ve boyutlarda uygun fiyat teklifleri verilerek Havuz Pompaları üreten firmalar tarafından piyasaya sunulmaktadır. Bir telefon ya da bir tik ile bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Yukarı