Su Altı Aydınlatma Armatürleri

 • Apl 300 Lamba

  Apl 300 Lamba

  APL 300 Yüzme havuzları için tasarlanmış su altı lambasıdır.Plastik malzemeden imal edilmiştir. PAR 56 ve LED olmak ü...

 • Vitalıght Mıdı

  Vitalıght Mıdı

  VitaLight MIDI Gövde döküm bronzdan imal edilmiştir. Paslanmaz çelikten (AISI 316) mamül Ø110 mm çapında ön aynası v...

 • Vitalight Mıdı II Led 2.0

  Vitalight Mıdı II Led 2.0

  VitaLight MIDI II Gövde döküm bronzdan imal edilmiştir. Paslanmaz çelikten (AISI 316) mamül Ø146 mm çapında ön aynası...

 • Vitalight Pool

  Vitalight Pool

  VitaLight Pool Gövde döküm bronzdan imal edilmiştir. Paslanmaz çelikten (AISI 316) mamül Ø270 mm çapında ön aynası va...

 • Vitalight Spa

  Vitalight Spa

  VitaLight Spa Gövde döküm bronzdan imal edilmiştir. Krom kaplı (NiSn) ve Ø 71 mm çapında ön aynası vardır. Masaj havu...

Su Altı Aydınlatma Armatürleri

Aydınlatma sektörü oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle aydınlanmanın çok geliştiği bu sektör her çeşitte ve her alana uygulanmaktadırlar. Çok sayıda çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan biriside özellikle süs ve normal havuzlar içerisinde sürekli olarak tercih edilen su altı aydınlatma armatürleri de popüler olan aydınlatma çeşitleridir. Bu aydınlatma kullanıcılar tarafından sürekli tercih edilen bir aydınlanma ürünüdür.

Su Altı Aydınlatma Armatürleri ve Çeşitleri

• Bu ürünler özel olarak paslanmaz demir çelik malzemeden yapılmışlardır. Havuz içerisinde kullanılmak üzere tasarlanmış özel yapılardır.

• Su altı Aydınlatma Armatürleri çok sayıda ve sürekli olarak tercih edilen ürünlerdir.

• Bu ürünler güneş ışığına karşı oldukça dayanıklıdır ve çok tercih edilirler, dış etmenlerden kolayca etkilenmezler ve uzun süre boyunca istenilen alanlarda kullanımı sağlanmaktadır.

• Genellikle, havuz içerisinde uygun olarak yerleştirilirler. Süs havuzları, beton havuzları, yüzme havuzları, özel masaj havuzları, küçük havuzlar ve buna benzer havuzlarda özel olarak bu aydınlatma ürünleri uygulanmaktadır.

• Özel olarak havuzlarda renklendirme sağlarlar. Özellikle süs havuzlarında güzel görünüme sahip bir üründür. Kullananların ve dışardan bakanlarında oldukça ilgisini çeken bu ürün her renkte ışık çeşitleri bulunmaktadır.

• Yüzme havuzlarında da su altı Aydınlatma Armatürleri kullanılmaktadır. Bu sayede yüzme sırasında havuzun iç yüzeyi hem görülebilir, aynı zamanda da güzel bir görünüme sahip olabilmektedirler.

• Özel tasarıma sahip, mekanizmaya sahiptir. Havuzların içerisine uygun firmalar tarafından istenilen şekilde, renkte ve ölçülerde olabilen armatürler, istenilen şekilde uygulaması yapılmaktadır. Sektörde sürekli olarak tercih edilen bir üründür.

Su Altı Aydınlatma Armatürleri Fiyatları

Piyasada sürekli olarak tercih edilen bu ürünler, özel olarak kullanabilen ışık çeşitleri içermektedir. Su altı aydınlatma armatürleri piyasada istenilen şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bütçeye son derecede uygun olan bu ürünler uygun fiyatlarda sektöre sunulmaktadır. Ve sektör tarafından da kullanabilir özelliklerdedirler. Bu ürünlere sahip olmak isterseniz uygun havuz firmaları veya bu ürünleri sağlayan firmalar tarafından sürekli olarak sağlanmaktadır. Son derece güzel olan bu ürünler sağlam bir yapıya sahiptir. Uygun fiyatlı ürünler için bir telefon ve bir tık ile ulaşabilirsiniz.

Yukarı