Combi Whirl Masaj

Havuz Masaj Sistemleri

Ne kadar element olmadıkları günümüzde bilinse de su ve hava canlılar için olmazsa olmaz temellerden ve insanın direkt olarak yapısında bulunan maddelerdir. Geçmişten günümüze insanları gerek toprağa yatırmak ve yüklenmiş olduğu elektriği atmasını sağlamak gerekse su ile temasını sağlayıp rahatlamak şeklinde masajlar vardır. Havuz masaj sistemleri temelinde de bu maddelerle masaj ve terapi yatmaktadır. Kısaca havuz zeminindeki deliklerden verilen basınçlı hava ya da su ile vücudun belli noktalarına uygulanan basınç ile terapi söz konusudur.

Nasıl Tedarik Edilebilir ?

Bu masaj sistemleri havuz içerisine ek olarak da konulabilirken direkt olarak havuzun inşası sırasında da yapılabilir. Bu tabiki hem sizin tercihiniz olmakta hem de ilk etapta istememiş olabilir fakat daha sonra karar vermiş olabilirsiniz. Yani siz sonradan “keşke ilk başta havuz masaj sistemleri yaptırsaydık!” diyebilirsiniz. Fakat pişman olmanıza gerek yok! Sonradan da tedarik edilebilirsiniz. İşte bu noktada firmamız devreye girmekte. İster sıfırdan yapım ister sonradan eklenen aparatlar ile size havuzdan masaj sunmaktayız. İster ev boyu olsun isterse işletmeniz için olsun firmamız size havuzda masaj sistemi kurmakta ve bu hizmeti sunarken size uzun süre garanti vermektedir. İşin boyutuna göre değişse de hızlı iş teslimati ve daha sonraki süreçte garantisi ile firmamız sektörün avangartlarından biridir. Havuz Masaj Sistemleri Bu sistemlerle sadece iç huzur ve dış rahatlama değil aynı zamanda fizyoterapi tedaviler de mümkündür. Bu etapta tabiki de bir uzman hekim olması ve onun kontrolünde yapılması esastır. Fakat evlerinizde de kendi rahatlığınız için kullanabileceğiniz daha basit sistemler de mevcuttur. Bazı aparatlar ile masaj sistemi kurabilirsiniz. Bunlar için aslında bir hava ya da su motoru ve üfleyebileceğim bir tahliye yetmektedir. Tabiki görsel anlamda ve güvenlik için bunların daha sistemli olması çok önemlidir.

• Dikdörtgen tabandan hava masajı

• Yuvarlak tabandan hava masajı

• Hava yatağı Yukarıdakiler daha basit havuz masaj sistemleri sayabileceğimiz ekstra aparatlardır. Bunların dışında daha küçük birkaç parça ile (masaj jeti, hava körüğü, su körüğü, şu ve hava üfleme modülleri) masaj sistemleri kurulabilmektedir. Sizlerin tercihleri nasıl ise o şekilde tedarik edilebilir.

Combi Whirl Masaj Sistemleri 

Sağlam ve güçlü yapıları ile havuzda etkin masaj imkanı yaratırlar. Combi-Whirl  sisteminin duvar ve taban olmak üzere iki ayrı jet modeli vardır. Bu jetler havuzda duvara ve/veya tabana birçok varyasyonlarda monte edilebilir.
Combi-Whirl'lerin ana parçaları ve güçlü pompası bronz dökümdür.Sistem boru bağlantı parçaları ve vanaları ile birlikte sevk edilir. Havuz içinde güvenli açma/kapamayı sağlayan pnömatik buton ve  elektrik panosu ayrıca sipariş verilmelidir.

Modeller :
Combi-Whirl sistemler pompa grubu ve beton montaj kasası olmak üzere iki set halindedir. Bu şekilde havuzun betonarme yapımı sırasında sadece sistemin kasa kısmının satın alınma imkanı vardır.

CWT Taban Masaj Sistemi (Tek jetli)
H866 0050  CWT Beton montaj kasası
H867 0020  CWT Pompa grubu 2,6 kW/400V

CWD-1 Duvar Masaj Sistemi (Tek jetli)
H866 0050  CWD-1 Beton montaj kasası
H869 0020  CWD-1 Pompa grubu 2,6 kW/400V

CWD-2 Duvar Masaj Sistemi (Çift jetli)
H860 0050  CWD-2 Beton montaj kasası
H861 0020  CWD-2 Pompa grubu 2,6 kW/400V

CWD-3 Duvar Masaj Sistemi (Üç jetli)
H864 0050  CWD-3 Beton montaj kasası
H865 0020  CWD-3 Pompa grubu 4,0 kW/400V

CWD-4 Duvar Masaj Sistemi (Dört jetli)
H862 0050  CWD-4 Beton montaj kasası
H863 0020  CWD-4 Pompa grubu 4,0 kW/400V

 

Fotoğraf Galerisi

Yukarı